NOVINKY

 

10.10.2018  Šesté kolo se konečně podařilo odehrát kompletně, přesto ještě několik odložených zápasů zbývá. Dvoustovek tentokrát nebylo tolik, většina jich byla ovšem kvalitnějších. Po čase se opět připomněla Lenka Festová (Panteři), která si dvěma dvoustovkami pojistila vedení v Bowráku a výkonem 243 bodů (vč. hendikepu) jasně drží i nához kola.
První ligu nově ovládají Bastardi, kteří mají ale jen minimální náskok před dalšími týmy, navíc třetí Lachtany čeká jedna dohrávka. Druhá liga má v čele Kozlíky, s minimálním náskokem na Minimax. I tady budou hrát roli počty odehraných utkání.
Třetí ligu vede Zdepepe, ale s vysokou pravděpodobností před ně půjde MP Bowling po vyrovnání počtu zápasů. Šmoulíci se drží na dně tabulky s absolutně nejmenším bodovým ziskem.

3.10.2018    V nouzových podmínkách a v časovém presu na dovolené jsem se pokusil zpracovat výsledky pátého kola, za případné nedostatky se omlouvám.

27.9.2018    Ve čtvrtém kole se zřejmě mnoha hráčům extrémně dařilo, protože výsledkem je (možná rekordních) 14 dvoustovek. Nad všemi vyčnívá výkon Josefa Suka (Minimax) - 246 bodů.
První liga vypadá docela vyrovnaně, aspoň co se čela týče. Pět týmů je namačkaných v šesti bodech, další dva si k nim můžeme přimyslet kvůli opožděné dohrávce vzájemného zápasu.
Kozlíci sice stále drží vedení ve druhé lize, ale nejspíš jen díky většímu počtu odehraných utkání. Dotírá na ně především Minimax a A Team. Na konci tabulky je také těsno, čtyři týmy dosáhly shodně 16 bodů.
Rozdílný počet odehraných zápasů úřaduje i ve třetí lize, na čele jsou tak Zdepepe a Jokeři. Šmoulíci zatím stále čekají na svůj první bod.
Odehrála se další dvě pohárová utkání, z předkola postupují Yellow AaA, Mimoni už jsou v kole druhém.

18.9.2018    Po třetím kole nám přibyly další dva nedohrané zápasy, takže tabulka týmů je tím trochu deformovaná. První ligu nicméně nyní vede Bumerang s 28 body. Ve druhé lize si nejlépe vedou Kozlíci, kteří by vedli i bez předehraného utkání. Zdepepe sice ztratilo první dva body, přesto nadále pevně drží první příčku ve třetí lize.
Po nadějném úvodu počty i kvalita dosažených dvoustovek trochu upadly, doufejme, že to dohrávky ještě vylepší.
V menu přibyla položka "Pohár", pod kterou se skrývá rozlosování a průběžné výsledky Poháru starosty MO Pardubice III.

12.9.2018    Druhé kolo se odehrálo bez dvou odložených zápasů. Tentokrát už dvoustovek nebylo tolik, ale ta nejlepší stála za to - Lenka Festová si připsala 266 (+8) bodů a pokořila tak dlouhodobý ženský rekord herny! Nechci předbíhat, ale asi už máme jasno o nejlepším náhozu této sezóny :-)
Při pohledu do tabulek je vidět, že nejsuverénněji si zatím vede Zdepepe ve třetí lize, které dosud neztratilo ani bod. Na své první body naopak čekají Šmoulíci, i když mají za sebou pouze jeden pokus.

5.9.2018      Připomínka k nové soutěži - poháru: automaticky jsou přihlášeny všechny ligové týmy, pokud by někdo chtěl znásobit svoje šance a sestavit další pohárový tým, bude nutné jej přihlásit do soutěže nejdéle do neděle 9.9.2018 večer. Po posledním ligovém zápase v úterý 11.9. proběhne oficiální losování předkola. Podrobnosti viz Pravidla poháru.

5.9.2018      Tak se nám úspěšně rozjelo první kolo ligových soutěží. Je znát, že prázdniny byly dlouhé a mnoho hráčů dostalo do bowlingu tu správnou chuť - o tom svědčí i devět dosažených dvoustovek. Nejlépe se tento týden vedlo Ivaně Brabcové (Tučňáci), která vybojovala čestné dva body svého týmu výkonem 234 (+8) bodů. Z tohoto kola nás čeká ještě jeden odložený zápas první ligy. Na obvyklých odkazech najdete klasickou skladbu tabulek a statistik.

20.8.2018    Byl zveřejněn zveřejněn rozpis úvodních kol ligových soutěží pro sezónu 2018/2019. První liga bude mít tentokrát dvanáct účastníků, druhá a třetí po jedenácti. Hraje se 3x každý s každým, tj. 33 hracích kol. Podrobnosti najdete v pravidlech.