NOVINKY

 

30.11.2020  Je to tu, od čtvrtka je opět otevřeno, takže urychleným tempem pokračujeme! Na čtvrtek až sobotu je naplánováno 7. kolo, od neděle do úterý kolo č. 8. Podrobnosti v rozpisu.

14.10.2020  Přes veškerou snahu odehrát kompletní šesté kolo nakonec byla vyšší moc proti, takže tu opět máme nucenou pauzu. Zpracovány jsou tak dosavadní výsledky, o termínech dohrávek i pokračování soutěží se včas dozvíte.
A teď už k odehranému kolu: 
Ani tentokrát se nepovedlo překonat 200 bodů, zatímní nejlepší výkon předvedl Petr Žváček (Panteři) - 191 bodů. Tabulky jsou kvůli nestejnému počtu odehraných utkání trochu rozhárané, nicméně první lize nadále vládnou Bastardi, následovaní A Teamem a Bumerangem. Druhé lize chybí jen jeden zápas a vedení si jasně drží MP Bowling, o další příčky se perou především Kozlíci a Burlaci. Ve třetí lize drží čelo svorně týmy, které stihly odehrát všech šest zápasů, tj. Beee Team, Maruška a Baráčníci.
Přeji stálé zdraví a brzkou shledanou!

9.10.2020    Liga prozatím pokračuje, k drahám je třeba vstupovat v minimálním počtu, tj. bez diváků. Protože zavírací hodina je ve 20:00, je nutno přeložit poslední zápasy všech tří hracích dní.

6.10.2020    Tak třikrát sláva, po delší odmlce způsobené technickými potížemi na straně poskytovatele webového prostoru se konečně podařilo vystavit výsledky na obvyklém místě. Máme už odehráno páté kolo, takže se začínají rýsovat favorité soutěží.
V první lize úvod vyšel především Bastardům, kteří zatím pouze vyhrávají a na druhý A Team mají už slušný náskok dvanácti bodů. Dále už je to více natěsno, ale při pohledu do tabulky musíme brát v úvahu některé odložené zápasy i plánované pauzy kvůli lichému počtu týmů.
Prakticky stejný zápis jako Bastardi má v druhé lize MP Bowling, tedy zatím bez porážky a padesát nastřádaných bodů. Druzí jsou zatím těsně Burlaci, ale Kozlíci je ze třetího místa po své dohrávce zřejmě přeskočí.
Vzorně odehráno má zatím třetí liga - tam je ve vedení s náskokem devíti bodů Beee Team, o bednu se dále perou Baráčníci, Maruška a Dříteč. Nejméně se prozatím daří Zdepepe, ať už na získané body nebo na skóre.
Pokračuje trend celkově nižších výkonů, v pátém kole zatím nikdo nepřekonal magických 200 bodů. Nejblíže k tomu měl Dominik Čech (Era) se 197 body.

9.9.2020      Máme za sebou úvodní kolo ligových soutěží, tentokrát v nově rekonstruované herně.O tom, že hra bude zde trochu náročnější, svědčí dosavadní výsledky: zatím nepadla žádná dvoustovka, celkový průměrný výkon byl 142 bodů, tedy skoro deset bodů pod úrovní loňského startu. S podmínkami se nejlépe vypořádal Martin Friedl (Bastardi) výkonem 195 bodů. Svůj název týmu ctili Mimoni, kteří nezachytili start soutěže a připsali si první letošní kontumaci.

25.8.2020    Po minulém nedohraném ročníku je tu další sezóna, ve které se nám doufejme povede lépe. Prozatím jen základní parametry soutěže - hrají se 3 ligy, první liga má jedenáct účastníků, druhá a třetí po deseti. K dispozici je rozpis utkání na první tři kola, začíná se v neděli 6. září 2020. Pamatujte prosím na to, že před hrou je třeba zaplatit startovné do nového ročníku!